poniedziałek, 10 marca 2014

Zachciewajki

Dzisiaj zamiast zdjęciowej tygodniówki będą moje obecne zachciewajki :) Powód jest bardzo prosty - z zaszłego tygodnia nie mam wcale zdjęć! Jakoś tak wszło. Nie żeby nic się nie działo, ale jakoś nie było czasu/ochoty na sięganie po aparat. Za to spędziłam trochę czasu w otchłani internetu a to zawsze kończy się "zachciewajkami". Też tak macie?


Źródła: 1, 2, brak, brak, 5, 6


1. Instax - czyli aparat drukujący od razu zdjęcia wielkości karty kredytowej. Gadżet, który nie jest mi do życia niezbędny, ale fajnie było by go mieć. Na przykład do projektu "Photo a Day"
2. Torby Country Road wpadły mi w oko wieki temu. A szczególnie właśnie ta ze zdjęcia!
3. Lakiery Essie znalazły się na liście po tym jak mój pierwszy lakier tej firmy wytrzymał na moich paznokciach przez tydzień w stanie nienaruszonym. Teraz jedynym problemem jest na które kolory się zdecydowć!
4. Storczyki... Niedługo się przeprowadzam i chciałabym przygarnąć jakieś kwiatki :)
5. Marzy mi się jakiś fajny zegarek ale trudno mi jest znaleźć odpowiedni. Tzn widziałam kilka fantastycznych modeli ale niestety budżet mi na nie nie pozwala...
6. Przepiękny materiał w galaktykę ze Spoonflower! Od dawna marzy mi się sukienka w taki wzór. Postanowiłam, że jak wykorzystam połowę moich zapasów tkanin to zamówię sobię galaktykę.

1 komentarze:

  1. Ty to masz silną wolę :-)! Ja pewnie od razu znalazłabym jakiś pretekst, żeby kupić sobie kolejny kawałek materiału :-)
    Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu