czwartek, 14 lutego 2013

Valentine's Day

Dzisiaj post Walentynkowy. Jakoś specjalnie nie świętuję tego dnia- dzień zakochanych mam na codzień dzięki S. który codziennie sprawia,że zakochuję się w nim na nowo :) Ale żeby wywołać uśmiech na jego twarzy postanowiłam dać mu pewień drobiazg. S. ma słabość do dobrych  piw rzemieślniczych, więć po powrocie z pracy na swoim biurku zastał komplet piwek w wielkiej kokardzie i z zawieszką. Po raz pierwszy w życiu zrobiłam zawieszkę! I pewnie nie ostatni! A jak tam Walentynki u Was?

A przy okazji- licznik obserwatorów podskoczył do 10! Cieszę się, że uważacie że warto tu zaglądać! Coś czuję, że niedługo zrobię jakieś candy ;)

Valentine's Day! I don't really do anything special for this day- I have a lover's Day everyday thanks to S. He makes me fall in love with him again every single day!  But to make him smile I decided to give him something small. S. really likes craft beers so I got him a few bottles, put a huge bow around it and attached a handmade tag. It's my first tag! And probably not the last ;) How was your Valentines Day?Przy okazji piosenka na dzisiaj:
A song for today: 
I jeszcze jedna- za każdym razem jak słyszę orginał to i tak w myślach sobie śpiewam "I swear Kyle"...
And one more- every single time I hear it ( the original one) I keep singing 'I swear Kyle'...
1 komentarze:

  1. Śliczna Ci wyszła ta zawieszka. A walentynki? Dzień jak co dzień, ale z miłymi akcentami :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu