niedziela, 19 maja 2013

Natura

Pierwsze wyzwanie z cyklu fotoGry na Art-Piaskownicy polegało na zrobieniu zdjęcia naturze. Dla mnie natura to przepiękne krajobrazy, błękit nieba, zieleń roślin... Po prostu piękno! Żeby zrobić to zdjęcie wybraliśmy się z ukochanym na spacer po pkolicy i cieszyliśmy się przepięknym słonecznym dniem ( a przypominam że u mnie jest już końcówka jesieni!)

First of the series of challenges on Art-Piaskownica required taking a photo of nature. For me nature means beautiful landscapes, blue sky, green plants and trees... It's just beautiful! I took my partner and we went for a walk and really enjoyed this beautifully sunny day! And it is almost an end of the Autumn here!


Przy okazji bedę się chwalić: moja kartka została wyróżniona przez ScrapMap :D

2 komentarze:

  1. Pięknie!!! Nie do pomyślenia, że u Ciebie zima się zbliża! Wygląda jak serce lata :)
    PS. Gratuluję wyróżnienia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nowozelandzka zima właściwie w niczym nie przypomina tej polskiej. Temperatura prawie nigdy nie spada poniżej zera, zero śniegu... Za to zazwyczaj dość mocno leje i nawiedzają nas też wiatry znad Antarktydy- przeraźliwie lodowate podmuchy które przenikaja przez każde ubranie ;) Dlatego tak się cieszę że wciąż jest słonecznie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu