poniedziałek, 29 września 2014

Zdjęciowa tygodniówka

Halo, halo! Znowu mamy poniedziałek! Wreszcie przestawiliśmi się na czas letni co oznacza dłuższe dni - od razu mi lepiej, chociaż rano ciężej było mi wstać. I nawet udało mi się zrobić parę zdjęć na bloga więc spodziewajcie się jakiegoś szyciowego postu :) Przez większość tygodnia byłam też słomianą wdową i zdecydowanie tego nie lubię. Na szczęście jeszcze tylko kilka dni i mój Rudzielec wróci do domu. Aż ciężko mi uwierzyć, że przez dwa lata żyliśmy na dwóch końcach świata!!! 


A tutaj mój tydzien w zdjęciach:

 1. Weekendowe śniadanie. Chlebek, awokado, szpinak, pomidor, cebula i jajko sadzone - pychotka!
 2. Walka z suchymi skórkami. Na pierwszy rzut poszły maseczki nawilżające. Jedna sprawdzonej firmy i jedna nowozelandzka z wyciągiem z pohutukawy. Jest to jedna z tych śmiesznych maseczek materiałowych, które nakłada się na twarz i przez 30 min można udawać ze jest się seryjnym mordercą. 
 3. Moje paczki z prezentami prawie wszystkie już dotarły :)
 4. Nowe baletki do latania na co dzień. Cały czas szukam takich idealnych, te nimi nie są, ale przynajmniej są wygodne.
 5. Ciasteczka bez cukru i mąki? Udało się i wyszły całkiem pyszne - przede wszystkim dlatego że ich bazą było masło orzechowe i płatki owsiane.
 6. Żele pod prysznic wybieram nosem - ten pachnie wakacjami :)

2 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Marza mi się takie najprostsze z najprostszych - czarne, lekki szpic i zrobione z miękkiej skory, ale jak na złość nie trafiłam jeszcze na takie :(

   Usuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu