niedziela, 30 grudnia 2012

Kartkomania

Pogoda taka nijaka dzisiaj więc nawet z domu się nie chciało wychodzić. Poskutkowało to skończeniem kilku zaległych rzeczy oraz zrobieniem kilku kartek :) Pierwsza powstała dzięki moim kochanym dziewczynom które w prezencie gwiazdkowym przesłały mi fajne papiery i taśmę listkową. Jest zielono i delikatnie.

Bad weather is always a good excuse to stay home and finish all those little bits and pieces. Also to make some cards. This one was created thanks to my dear friends who gave me lovely papers and the leaf-border as a Christmas gift. The card will wait for someone's birthday I guess


Kolejna kartka, tym razem z myślą o Walentynkach. Ukochany się wykazał i zrobił mi piercer do papieru z igły, taśmy izolacyjnej i kapsla od piwa ^^ Bystrą bestię mam w domu, nie? Kartka prosta w formie i wykonaniu ale bardzo mi się podoba!

Next card was made for Valentines Day. My lovely boyfriend helped me by making a piercer for me ( using needle, insulation tape and bottle cap) I like this card for it's simplicity.Ostatnia dzsiejsza kartka dla kolejnej osoby która odchodzi z pracy.  Przy okazji odkryłam oszukańczą wersję embossingu. Niestety nie posiadam jeszcze nagrzewnicy ale za to mam całkiem fajny zestaw długopisów żelowych z brokatem- tutaj się sprawdziły idealnie...

Today's last card is for yet another guy who is leaving work. Thanks to this card I discovered different way of embossing- I have no heat gun but I do have many glitter gel-pens. They worked perfectly here!
1 komentarze:

  1. Wow...Marta, you are so creative. Love all your beautiful cards. Hope you have a wonderful and happy new year... :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu