poniedziałek, 18 listopada 2013

Zdjęciowa tygodniówka

Od kilku tygodni obiecuję sobie, że wyrobię sobie nawyk noszenia aparatu przy sobie...I co? Wielkie nic! Dlatego dzisiaj tylko 3 zdjęcia, następnym razem mam nadzieję, że będzie więcej!
Zresztą cały poprzedni tydzień był taki sobie - tzn nic ciekawego się nie działo. Skończyłam kilka rzeczy do szkoły, już prawie koniec zajęć i tak mi trochę smutno. Ale zaczęłam szukać pracy i jestem pełna nadziei, że uda mi się coś znaleźć, najchętniej jeszcze przed świętami :) Poza tym dokońzyłam szyć kilka rzeczy, niedługo trafią na bloga. No i chyba po raz pierwszy w życiu oglądałam walki bokserskie - i powiem Wam, że mają w sobie coś pociągającego, ale to jednak nie moja bajka. Ja należę to tych bardziej pokojowo nastawionych.


1. Wreszcie udało mi się przetestować kangurzą foremkę ciasteczkową :) Fajnie się je takie kangurki! 
2. W ramach przygotowań do świąt zrobiłam mini zakupy - barszczyk i grzyby na wigilię, michałki na poprawę humoru- świetnie smakują 18 000 km od domu. 3. W ramach wspólnego lunchu w szkole przygotowałam małe co nieco - zarówno na słodko, jak i na słono. Uwielbiam takie bułeczki!


Przy okazji chciałabym  Wam serdecznie podziękować- ostatnio liczka obserwatorów podskoczyła do 50, a liczba odsłon bloga jakiś czas temu przekroczyła 10 000! Dziękuję!!! Będę myślała nad jakimś noworocznym candy chyba :)

4 komentarze:

 1. Powodzenia w znalezieniu pracy :) Tez bym zjadla takiego kangurka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie nr 2 - moje smaki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja lubię michałki! Również życzę powodzenia w szybkim znalezieniu fajnej pracy :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio też przygotowałam takie bułeczki na słodko i słono :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu