poniedziałek, 15 lipca 2013

Mojo Monday dla Babci

Z moją najukochańszą babcią jestem mocno związana od pierwszych dni życia. Pewnie fakt, że mamy urodziny w ten sam dzień nie jest bez znaczenia, podobnie jak to, że babcia wychowywała mnie przez pierwsze lata życia (tzn moja mam kończyła szkołę, tato był na studiach i większość czasu spędzałam z dziadkami). Z babcią objechałam też pół Polski, spędzałam miesiąc wakacji właśnie w podróżach :) Babcia sporo mnie nauczyła o życiu chociaż peniw teraz bym wyniosła z jej nauk więcej- niestety rzadko rozmawiamy bo telefonicznie to jednak nie to samo... Z okazji nadchodzących urodzin zrobiłam jej karteczkę. Mapka z Mojo Monday , papiery takie trochę właśnie babcine , motylek i perełki ( których obsługę muszę jeszcze opanować i uważać przy nich bo niestety jedna się rozlała :() i jest! Mam nadzieję, ze się spodoba i dołączy do kolekcji innych kartek i laurek które dla babci przez lata zrobiłam :)10 komentarze:

 1. Kartka jest przepiękna! A więź z Babcią jeszcze piękniejsza... Jak czytam takie rzeczy, od razu sobie planuję, jaką będę cudowną, zaangażowaną w życie dzieci i wnuków mamą i babcią :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie :* A co do bycia taką babcią- myślę, że nie jest to aż takie trudne wystarczy tylko poświęcić trochę czasu aby poznać swoje wnuki- nie na zasadzie 'kocham je bo to moje wnuki' ale 'kocham je bo to fantastyczne osoby, które w dodatku są moją rodziną' :)

   Usuń
 2. Śliczna karteczka - na pewno spodoba się babci. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kartka! Też bym chciała taką dostać xD Te kwiatki sama rysowałaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym tak rysować ;) To tylko wzór na papierze

   Usuń
  2. A mogłabyś w takim razie powiedzieć gdzie można kupić takie papiery? Bo się zakochałam w tym wzorze <3 :)

   Usuń
  3. Takie papiery można kupić chyba tylko tutaj, Nowej Zelandii. Firma je produkująca to Rosie's Studio i wydaje mi się że jest to tzw marka supermarketowa.

   Usuń
  4. Oo to wielka szkoda... ale dzięki za odpowiedź :) Poszukam w necie, może jednak mają dystrybucję w Polsce...

   Usuń
  5. Rozejrzę się za tymi papierami i być może będę w stanie pomóc ;)

   Usuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu