piątek, 2 sierpnia 2013

Mała Marta

Dzisiaj będziecie mieli okazję zobaczyć moją małą imienniczkę. Jestem jedną z tych osób, które wciąż piszą listy i jedna z moich penpalek od jakiegoś czasu jest mamą. Przesłała mi także kilka zdjęć córeczki- 2 z nich skończyły na tym LO. Mama dziewczynki nie miała także nic przeciwko zaprezentowaniu ich publicznie :) Mam nadzieję, że mała Marta wyrośnie na fantastyczną dziewczynkę i że będzie  życiu szczęśliwa!

LO okazał się ciężki do sfotografowania- dwie serwetki, papier do pieczenia, przezroczyste serduszko w delikatne wzory, journaling dookoła strony, tuż pod papierem i kilka przeszyć wyglądają delikatnie i bardzo warstwowo ale nie umiem tego ująć na zdjęciu :( LO inspirowany mapką na ScrapMap1 komentarze:

  1. I'm so happy to see this! I have just remembered I sent you those photos and decided to search for it on your blog. I was lucky! :) Marta is now 13 months old girl - beautiful, curious and happy. Although I understand only a bit of your post, it is nice to see you wrote about my girl. Thank you!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu