czwartek, 15 sierpnia 2013

Na ostatnią chwilę...

...udało mi się zdążyć na wyzwanie mapkowe na ScrapMap. Ostatnio papierki u mnie poszły w kąt, ale trafiła się okazja więc i kartka powstała. Jutro będę świętować ćwierćwiecze znajomego i mam nadzieję że kartka mu się spodoba.

Swoją drogą ostatnio trochę myślałam na temat życzeń, które wpisujemy do kartek. Niby wszyscy wiedzą jak składać życzenia i co napisać, ale jednak często zdarzają się osoby, które życzenia wykorzystują do wtrącania się w życie innych, patronizowania lub wypominania błędów i wad... Ja w rodzinie mam taką osobę (niestety) i np w tym roku życzyła mi ona ślubu i powrotu do Polski, wiedząc, że żadna z tych rzeczy mi się nie uśmiecha... Na przestrzeni lat ta sama osoba życzyła mi schudnięcia, znalezienia/zostawienia chłopaka, mojej mamie rzucenia palenia... Normalnie załamać się można! Mnie zawsze uczono, że życzenia powinny być szczere, od serca no i po prostu miłe. Ja zawsze mam problem z życzeniami, ale uważam, że nawet zwykłe wszystkiego najlepszego jest lepsze niż złośliwe lub nieprzemyślane słowa... Nie zakładam że złe zyczenia są wynikiem złych intencji ale czasami warto się zastanowić co do naszych kartek wpisujemy :)
3 komentarze:

 1. Bardzo fajna karteczka :) A co do życzeń to też uważam, że szczere i najprostsze wszystkiego najlepszego, zawiera całą masę pozytywnych uczuć. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. bo w życiu liczy się wyczucie, a kartka urzeka prostotą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. z życzeniami niestety różnie bywa, ale te szczere są najlepsze, dlatego ja już nie wklejam życzeń za kogoś...
  Kartka piękna i prosta. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu