czwartek, 1 sierpnia 2013

Sierpniowe postanowienia i Have a nice day!

Wiecie za co lubię moją nową szkołę? Rano wstaję z uśmiechem, cieszę się z perspektywy kolejnych zajęć i mam też okazję popodziwiać naturę. To zdjęcie zrobiłam rano- a moja szkoła znajduje sie tuż obok tej zatoki :) Przy okazji uznałam ze zdjęcie jako tło będzie się ładnie komponowało z moimi planami sierpniowymi. Koniecznie chcę spróbować wspinaczki na ściance- dawno mi ta myśl kiełkowała w głowie ale uważałam, że mam za słabe mięśnie. Po rozmowie z pewną fajną dziewczyną zdecydowałam, że nie ma na co czekać. Znalazłam ściankę, wiem że mają kilkugodzinne szkolenie dla 'zielonych' musze tylko się dowiedzieć kiedy ;) Oprócz tego w tym miesiącu chcę skończyć 30-dniowe wyzwanie foto zorganizowane przez dziewczyny z bloga A Beautiful Mess. A reszta to plany towarzyskie i związane ze szkołą.


A żeby nie było, że zapomniałam o moich kartkach- ta tutaj powstała na wyzwanie CASe this Sketch! Prosta, energetyczna i poprawiająca humor :)8 komentarze:

 1. What a great combo of design papers and colour!
  Thanks so much for sharing with us at CAS(E) this Sketch this week!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna karteczka!
  Widok przepiękny, musisz chyba wkładać dużo silnej woli w skupianiu się na nauce zamiast wyglądaniu przez okno, ja miałabym trudności;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na (nie)szczęście nie z każdej klasy widać zatokę ;)

   Usuń
 3. Możliwe, że gdzieś przegapiłam pośród Twoich notek, ale do jakiej to szkoły chodzisz? :)

  Widok obłędny, to wręcz musi być przyjemnie chodzić tam gdzie taki widok :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaczęłam 5-miesięczny kurs w takim tutejszym odpowiedniku szkoły policealnej :) A faktycznie- taki widok rano jest niesamowity i sprawia że cały dzień jest taki piękniejszy :D

   Usuń
 4. Bardzo pozytywna kartka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kartka boska! Uwielbiam takie papierki :) No i powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu