niedziela, 8 września 2013

Have a colorful life!

Wiecie, że Art-Piaskownica do nas wróciła? Cieszę się, że dziewczyny zdecydowały się nie zamykać tak fajnego miejsca! Z tej okazji aktywnie zamierzam brac udział w wyzwaniach. Pomysł na maskotkę już mam ale jeszcze nie mam materiałów, więc dzisiaj zabrałam się za liftowanie kartki. Kartka jest przepiękna- taka prosta a tak ciekawa! Mój lift też jest prosty, tyle że dodałam więcej koloru.
Przy okazji przy dzisiejszym spacerza wypatrzyłam trochę brązów, a że brązowy jest kolorem przewodnim tego tygodnia na blogu COLOUR-IT to pomyślałąm, że wrzucę tutaj to zdjęcie- piękne, jasne brązy można znaleźć w drewnie, linie i suchej trawie :) Tak ogólnie to brąz nie jest moim kolorem, ale podobają mi się jasne wnętrza z drewnianymi akcentami.A mój ukochany płaszczyk ma głęboki, czekoladowy kolor :)A jeszcze, zanim zapomnę- Magda, która tworzy przepiękne Tildowe anioły zorganizowała u siebie candy. Można wygrać wspaniałą lalkę i bolesławiecką filiżankę ceramiczną ( a jako bolesławianka  z urodzenia mam słabość do nich i żałuję, że nie przywiozłam sobie tutaj ani jednego kubka) albo przydasie szyciowe. W imieniu Magdy zapraszam serdecznie
9 komentarze:

 1. What a lovely card you made !!! Such sparkling colors !! Love it !! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już zgłosiłam swoją lakę do wyzwania w Art-Piaskownicy. Serdecznie pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za udział! Też mam słabość do drewnianych rzeczy- wprowadzają takie ciepło do domu, którego nigdy żaden sztuczny materiał by nie zastąpił :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudna kartka, powodzenia w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 5. rewelacyjna kartka, pogodna i słoneczna z myślą o zblizającym się u Ciebie lecie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i życzę miłego dnia!

Pages - Menu